bilety-lotnicze.Bulgaria.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Bulgaria.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Warna
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Warna
Lotnisko Warna / Varna International Airport
Telefon: (52) 573 323
www.varna-airport.bg
Międzynarodowe lotnisko, drugie co do wielkości w Bułgarii. Położone jest 9 km na zachód od Warny. Rocznie obsługuje ok. 1.5 milionów pasażerów – głównie turystów odpoczywających nad Morzem Czarnym.
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski do Warny są dostępne z Warszawy. W sezonie letnim dostępne są tanie loty czarterowe z Warszawy i Krakowa.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze do Warny oferuje: Londyn (Gatwick), Berlin (Schönefeld), Praga, Bratysława, Budapeszt, Sofia, Burgas i Wiedeń.
Lokalna siatka połączeń:Warna może służyć jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących po regionie Morza Czarnego - połączenia z Odessy, Sofii, Kutaisi.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Austrian Airlines, Tyrolean Airways, British Airways, Bulgaria Air, Germanwings, Malév Hungarian Airlines, Norwegian Air Shuttle, SkyEurope, South Airlines, Wizz Air Bulgaria;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Lotnisko położone jest 9 km na zachód od Warny. Droga do lotniska jest dobrze oznakowana i zajmuje ok.15 min.
Taxi: Postój taksówek znajduje się przy hali przylotów terminala międzynarodowego nr 4 obok parkingu. Podróż do centrum miasta kosztuje od 8 lv (4 € ) - 24 lv (12 €)
Autobus: Autobusy kursują co 15 min. między godz 5.45 - 23.00. Przystanek autobusowy znajduje się koło hali VIP. Autobus nr 409 kursuje na dworzec autobusowy w Warnie, a następnie na wybrzeże Złote Piaski.
Parking przy lotnisku:Parking o pojemności 208 miejsc znajduje się przed lotniskiem. Wyposażony w monitoring, 24 godziny na dobę.

państwa w TravelOne.pl